Vārda diena: Emīlija

22. maijs, 2024.
spot_imgspot_imgspot_img
Vel

  Honeygain – pelni naudu ar lietotni. (+5$ bonuss)

  Honeygain tika dibināts 2018. gadā, kā lielākais pūļa tīmekļa izlūkošanas tīkls.

  Honeygain ir lietotne, kas palīdz tās lietotājiem pelnīt naudas tiešsaistē, kopīgojot savu interneta savienojumu. Cilvēki tagad var pilnībā izmantot savus neizmantotos datu plānus, iztērējot neizmantotos datus! Tie ir patiešām pasīvi ienākumi – bez piepūles!

  Īsāk sakot – jūs būtībā izmantojat savu interneta savienojumu, lai nopelnītu naudu. Bet patiesībā Honeygain tīklu izmanto pētnieki no e-komercijas, reklāmas un tīmekļa izlūkošanas uzņēmumiem. Šie uzņēmumi iegūst ieskatus no tīmekļa, lai nodrošinātu tirgus izpēti, reklāmu krāpšanas novēršanu, zīmolu aizsardzību, cenu izpēti, ceļojumu cenu apkopošanu un SEO uzraudzības pakalpojumus.

  Lietotne atvieglo starpniekservera pakalpojumus trešajām pusēm, piemēram, datu zinātniekiem, Fortune 500 un citiem uzticamiem uzņēmumiem.

  Vai tas ir droši? Jā! Jūsu drošība ir svarīga. Un kā bišu karaliene pazīst savas bites, viņi pazīst savus partnerus!

  Viņi neievāc nekādus datus no saviem klientiem. Vienīgie dati, kas viņiem būs, ir tie, kas būs nepieciešami pakalpojumam. Tas ietver jūsu e-pasta adresi, IP adresi un jūsu izvēlētās izmaksas metodes.

  Honeygain’s lietotnes savienojums nav pieejams nepieejamām personām, un tas ir pilnībā šifrēts, garantējot, ka privātā informācija nav sasniedzama. Esiet drošs un pelniet naudu no mājām bez drošības apdraudējumiem!

  Kāda ir pašreizējā izmaksas likme?

  Jūs nopelnīsiet 1 kredītu par 10 MB datplūsmas, kas iet caur jums. Tātad par 10 GB jūs nopelnīsit 1 USD. (Viss atkarīgs no interneta ātruma un savienojumu.)

  Kā arī nopelnīsiet 6 kredītus par katru stundu, kad satura piegāde ir aktīva un darbojas.

  Satura piegādes kredīti tiks aprēķināti, pamatojoties uz minūšu, stundu vai dienu skaitu, kurā galddatora ierīce tiks savienota ar satura piegādes serveriem. Un par katru savienoto stundu jūs saņemsiet 6 kredītpunktus.

  Tomēr, neskatoties uz iepriekšminētajiem mainīgajiem lielumiem, ir daži veidi, kā palielināt ienākumus. Iesakām mēģināt sasniegt visas darbības, lai iegūtu vislabākos rezultātus:

  1. Honeygain instalēšana un lietošana uz vairākām ierīcēm (līdz 10 ierīcēm) .
  2. Katrai IP adresei izmantojiet vienu ierīci, jo tas būtu optimālākais veids, kā izmantot trafiku.
  3. Pārslēgšanās uz mobilā tīkla savienojumu, lai izplatītu trafiku.
  4. Izmantojot mūsu ieteikumu programmu. Tādā veidā jūs kā bonusu saņemtu 10% no visiem jūsu novirzīšanas ieņēmumiem

  Vel viens veids, kā nopelnīt kredītus, ir Lucky POT sistēma

  Lucky Pot: kas tas ir, kā tas darbojas un kas to var izmantot?

  Lucky Pot ir spēle, kas ir daļa no Honeygain pieredzi un ļauj lietotājiem katru dienu laimēt līdz pat 10 000 kredītu (kuru vērtība ir 10 ASV dolāri) un ātrāk sasniegt minimālo izmaksu slieksni — 20 ASV dolāru.

  Ja atbilstat tālāk minētajiem noteikumiem un esat aktīvs Honeygain lietotājs, iespējams, pamanīsit, ka informācijas paneļa labajā stūrī tiek parādīts paziņojums, ka katru dienu varat laimēt kredītus. Vienkārši noklikšķiniet uz “Izmēģiniet savu veiksmi!” pogu, lai atvērtu Lucky Pot.

  Noklikšķinot uz pogas Atvērt, jūs saņemsiet nejaušu kredītu summu (līdz 10 000 kredītu jeb $10): Kredīts tiks uzreiz pievienots jūsu kopējam kredīta atlikumam.

  Bet jāceras to, kad minimālā izņemšana ir 20 000 kredīti jeb 20$ un tos varēsi izņemt caur PayPal vai Bitcoin sistēmu.

  Pakalpojums pieejams šādās ierīcēs.

  Un ja pievienosies caur mums jūs jau, uzreiz iegūsiet 5$ jeb 5 000 kredītus.

  Pievienojies caur linka: https://r.honeygain.me/AIGAR833B8

  Bonusa nosacījumus iesakām izlasīt šeit: Kas ir Bonusa Projekti?

  SAISTĪTIE RAKSTI

  ATBILDĒT

  Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
  Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

  - Reklāma -

  Lasītākie raksti

  Jaunākie komentāri