Bonusa vai dāvanu projekti

Kas ir Bonusa Projekti?

Bonusa projekti ir projekti, no kuriem ar noteiktiem nosacījumiem vari iegūt kādu atlīdzību. Katrai atlīdzībai ir savi nosacījumi, bet tā ir laba iespēja iegūt papildus kādu bonusu savai ikdienai. Mūsu portālā cenšamies ieteikt labākos bonusa projektu piedāvājumus, bet jāsaprot ir tas, kad bonusa nosacījumi nav atkarīgi no mums, kā arī nosacījumi var manīties jeb kurā brīdī. Mēs neatbildam par to, ja piedāvājums vairs nav pieejams un ja nosacījumi ir manīti, jo šie raksti nav nekāda saistīti ar iVeidi.com projektu. Pirms reģistrējaties noteikti pārliecinājāties vai piedāvājums vel ir spēkā sazinoties ar mums vai mājas lapā, kurā ir šis piedāvājums.

Kas piedāvā šo Bonusa Projektus?

Bonusa projektus – piedāvā dažādi uzņēmumi dažādās valstīs, kā arī citi mazāki projekti kā aplikācijas spēles.

Jāsaprot to, kad šos bonusus nepiedāvājam mēs, bet mēs tikai iesākam, kā arī nav nekāda saistība ar mūsu iVeidi.com projektu.

Kādi ir labumi tiem, kas piedāvā šādu bonusu?

Labums ir visiem tāds ir mūsu mērķis un ieteikums.  Mēs piesaistām klientus dažādos uzņēmumos, un viņi iegūst jaunus klientus, bet klienti iegūs bonusu un jaunas iespējas ikdienai. Jāsaprot ir tas, kad daudzi uzņēmumi tērē lielas naudas, lai iegūtu sev klientus. Citi to dara ar reklāmām bet citi ar bonusiem.

Runājot par aplikācijas spēlēm, kuras iesakām, ir tas, kad viņi ievieto reklāmas un jums tās ir jāapskata, lai iegūtu savu bonusu. Viņi iegūst labumu no tā, kad parāda reklāmas aplikācijā.

Pielikumā

Bonusu projektu rakstus turpmāk mēs rediģēsim, norādot labošanas datumu, ja projekta noteikumi ir mainīti.